X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

خانه ای خوشمزه تر از هلو!

جمعه 29 اردیبهشت 1396 ساعت 07:29
مجموعه: دکوراسیون و چیدمان


رنگ گلبهی یا نارنجی مایل به قرمز درخشان، شاد، کلاسیک، و بسیار تطبیق‌پذیر است. و از آن‌جایی که در مقادیر کم هم به چشم می‌آید می‌توان از آن در وسایل خاصی از خانه استفاده کرد. در این مطلب 10 دلیل برای استفاده از رنگ نارنجی مایل به قرمز را به شما معرفی می‌کنیم.

دکوراسیون نارنجی,چیدمان نارنجی خانه


1. رنگ نارنجی مایل به قرمز زیبایی خاصی به فضا می‌دهد. آیا اتاق شما کمی بی‌روح به نظر می‌رسد؟ برای حل این مشکل یکی از اجزای اتاق را به رنگ نارنجی مایل به قرمز درآورید. مثلا می‌توانید از این رنگ در قاب آینه یا میز کناری استفاده کنید.

دکوراسیون نارنجی,چیدمان نارنجی خانه


2. رنگ نارنجی مایل به قرمز شاد است. مانند یک هلوی رسیده یا یک طلوع آفتاب زیباست و ذاتا رنگ شادی است. هرگاه خواستید از این رنگ در اتاق خود استفاده کنید. به ویژه استفاده از آن در در جلویی خانه تماشایی است.

دکوراسیون نارنجی,چیدمان نارنجی خانه


3. رنگ گلبهی یا نارنجی مایل به قرمز  فضای سنتی را تازه و سرزنده می‌کند. رنگ گلبهی  بسیار زیباست اما در عین حال بیش از حد به چشم نمی‌آید. به همین دلیل شریک بسیار خوبی برای وسایل آنتیک و سنتی است. برای ایجاد تغییری مثبت در خانه سنتی خود، پرده‌ها، کوسن‌ها، و یا روکش‌های صندلی‌ها را به این رنگ درآورید.

 

دکوراسیون نارنجی,چیدمان نارنجی خانه


4. رنگ نارنجی مایل به قرمز ترکیب زیبایی با رنگ‌های خنثی ایجاد می‌کند. اگر از فضاهای تماما سفید در خانه خود یا اتاق‌هایی که کاملا از رنگ‌های خنثی در آن‌ها استفاده شده خسته شده‌اید، سعی کنید از وسایل تزئینی نارنجی مایل به قرمز در آن‌ها استفاده کنید. رنگ‌‌مایه‌های طبیعی وقتی در کنار رنگ‌مایه‌های روشن و چشم‌گیر قرار می‌گیرند ترکیب زیبایی ایجاد می‌کنند.

دکوراسیون نارنجی,چیدمان نارنجی خانه


5. رنگ نارنجی مایل به قرمز باعث درخشش رنگ مایه های تیره می‌شود. خاکستری زغالی وقتی با رنگ نارنجی مایل به قرمز ترکیب می‌شود جلوه زیبا و زنده‌ای پیدا می‌کند. سعی کنید تعدادی از کوسن‌ها را به رنگ نارنجی مایل به قرمز انتخاب کنید تا فضای شما درخشان‌تر به نظر برسد. 

دکوراسیون نارنجی,چیدمان نارنجی خانه


6. رنگ نارنجی مایل به قرمز به فضاهای مدرن گرما می‌دهد. با اضافه کردن کمی رنگ نارنجی مایل به قرمز به فضاهای مدرن یا تلفیقی سرد گرما بدهید. این رنگ در کنار خاکستری کم‌رنگ، سفید، و آبی ملایم ترکیب فوق‌العاده زیبایی ایجاد می‌کند.

 

دکوراسیون نارنجی,چیدمان نارنجی خانه


7. رنگ نارنجی مایل به قرمز  سرزنده و جذاب است. آیا چشم باز کردن در یک اتاق‌‌خواب نارنجی مایل به قرمز جذاب‌تر و مفرح‌تر از یک اتاق‌خواب معمولی بژ نیست؟ سعی کنید یک تخته پشتی قدیمی تخت‌خواب را به رنگ فیروزه‌ای درآورید و سپس با استفاده از یک روتختی نارنجی مایل به قرمز  و یک قالیچه راه‌راه سیاه و سفید آن را کامل کنید.

دکوراسیون نارنجی,چیدمان نارنجی خانه


8. رنگ نارنجی مایل به قرمز در هر فصلی زیباست. در بهار و تابستان از این رنگ در کنار سبز کرفسی، زرد لیمویی، و یا آبی استفاده کنید. وقتی فصل پاییز فرا رسید، رنگ نارنجی مایل به قرمز را نگه دارید و در کنار آن از رنگ‌های گرم‌تر و غنی‌تر مانند خرمالویی یا شکلاتی استفاده کنید.

دکوراسیون نارنجی,چیدمان نارنجی خانه


9. رنگ نارنجی مایل به قرمز هم در اتاق پسران و هم در اتاق دختران قابل استفاده است. زرد تنها رنگ خنثی برای استفاده در اتاق پسران و دختران نیست. دیوارهای خاکستری یا آبی در کنار رنگ‌مایه‌های نارنجی مایل به قرمز در اتاق دختران و پسران زیبایی خاصی ایجاد می‌کند. سعی کنید در اتاق‌خواب دختران دیوارها را به رنگ بنفش کم‌رنگ درآورید و در کنار آن‌ها از رنگ نارنجی مایل به قرمز استفاده کنید.

دکوراسیون نارنجی,چیدمان نارنجی خانه


10. رنگ گلبهی به فضا وقار و سنگینی می‌دهد. رنگ گلبهی هم‌چنین به فضاهایی که کاملا سفید هستند وقار می‌دهد. یک پارچه که دارای رنگ گلبهی یا یاسی است، مانند تخته پشتی تخت‌خواب در عکس بالا، می‌تواند نقطه شروعی خوبی برای این کار باشد.

 

منبع : chidaneh.comدکوراسیون ایده آل خود را بسازید

  • 12 اصل برای دکوراسیون فصل پاییز
  • الفبای دکوراسیون
  • دکوراسیون شاد داشته باشیم
  • دکوراسیون و طراحی خانه های لوکس
  • دکوراسیون و چیدمان داخلی خانه
  • دکوراسیون و چیدمان داخلی خانه - سری دوم


مطالب دیگر
بررسی کیفیت رودخانه سیمره در بالادست و پایین دست سد سیمره
ارزیابی راهکارهای مدیریت سازه ای و غیر سازه ای برای جلوگیری از خشک شدن دریاچه ارومیه
Evaluating the trickling filter performance in achieving nitrite pathway using dissolved oxygen analysis
بررسی رابطه بین هوش معنوی با سلامت روان در دانشجویاندانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات تهران
تاثیرتکانه های پولی و مالی برمتغیرهای کلان اقتصادی ـ رهیافت تعادل عمومی تصادفی پویای کینزی جدید 1340-1391
استخراج فاز جامد یون مس از محلولهای آبی به کمک جاذب سیلیکاژل عامل دار شده ی قالب یونی
توسعه متدولوژی ارزیابی فنی و اقتصادی حمل و نقل ریلی سریعالسیر با روش TOPSIS مطالعه موردی محور تهران مشهد
استخراج امگا 3 از روغن تک یاخته به منظور استفاده از آن در مواد غذایی و مصارف دارویی
بررسی توانمندی های زیست محیطی استان های همجوار دریای کاسپین
بررسی روش های طراحی معماری
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.