X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

دکوراسیون مدرن سفید و مشکی

دوشنبه 1 خرداد 1396 ساعت 02:30
مجموعه: دکوراسیون و چیدمان


رنگ مشکی در هر حوزه‌ای مانند طراحی لباس، رنگی پرکاربرد و فراگیر است ولی برای طراحی فضاها و دکوراسیون محیط چندان استفاده نمی‌شود چون رنگ مشکی، حس رعب و وحشت دوچندانی در محیط ایجاد می‌کند؛ مگر اینکه با رنگ متضاد دیگری مثل سفید در کنار هم قرار بگیرند. ترکیب سفید و مشکی، می‌تواند خانه‌ای رؤیایی برای شما فراهم کند چون سفید نشانی از معصومیت است و مشکی همیشه نشانه قدرت بوده است و جلوه‌ای از شکوه و جلال به محیط خانه شما می‌بخشد. برای استفاده از ترکیب سفید و مشکی، ایده‌ها و پیشنهاد‌های جذابی داریم.

کوسن های معجزه گر

دکوراسیون سفید و مشکی,ترکیب مشکی و سفید در دکوراسیون


اگر می‌خواهید با کمترین هزینه‌ تغییر و تحولی در اتاق نشیمن خود ایجاد کنید. چند عدد کوسن با ترکیب رنگ سفید و مشکی بخرید و به کاناپه‌های خود اضافه کنید. کوسن‌های سفید و مشکی در کنار هر رنگ و مدل مبلمانی قابل استفاده هستند.

شب خاطره انگیز

دکوراسیون سفید و مشکی,ترکیب مشکی و سفید در دکوراسیون


اگر می‌خواهید از مهمانان خود به لوکس‌ترین شیوه ممکن پذیرایی کنید، یک میز غذاخوری مشکی را به شما پیشنهاد می‌کنیم. ترکیب سفید و مشکی به‌ویژه روی میز پذیرایی، ترکیبی شیک و فاخری است که شما را میزبانی با سلیقه و متفاوت نشان می‌دهد.

مشکی در نورپردازی

دکوراسیون سفید و مشکی,ترکیب مشکی و سفید در دکوراسیون


در طراحی مدرن دکوراسیون، لوسترهای استوانه‌ای پارچه‌ای زیاد دیده می‌شود. لوسترهای ساده‌ای که با طراحی‌های مینی‌مال مدرن هماهنگی و همنشینی خوبی دارند. چنین لوسترهایی برای فضاهای سفید و مشکی با طراحی مدرن انتخاب خوبی هستند. طراحان توصیه می‌کنند از این لوسترها به‌خصوص برای اتاق غذاخوری و نورپردازی بالای میز غذاخوری استفاده کنید.
 برای خانه شما که به شیوه کلاسیک دکور شده برای لوستر سفید یا مشکی بهتر است سراغ نمونه‌های کریستالی بروید.

سفید و مشکی برای کف

دکوراسیون سفید و مشکی,ترکیب مشکی و سفید در دکوراسیون


اگر می‌خواهید کف خانه خودتان را از یک رنگ واحد به ترکیب دو رنگ تغییر دهید، بی‌شک یکی از بهترین انتخاب‌ها، سفید و مشکی است. طراحان چنین ترکیبی را به شکل شطرنجی، راه راه یا ... برای محیط‌هایی مثل آشپزخانه، حمام و دستشویی توصیه می‌کنند که به‌راحتی توسط دو رنگ کاشی سفید و مشکی قابل اجراست. برای اینکه محیط شما کوچک و دلگیر نشود، در فضایی با کف سفید و مشکی از وسایل سفید استفاده کنید.

خواب سفید و مشکی

دکوراسیون سفید و مشکی,ترکیب مشکی و سفید در دکوراسیون


اتاق خواب شما به هر رنگی باشد، می‌توانید با یک سرویس خواب سفید و مشکی تنوعی در آن ایجاد کنید. طراحان با توجه به موضوعات روانشناسی به شما پیشنهاد می‌کنند، سراغ سرویس‌های خوابی بروید که رنگ سفید در آنها غالب است چون خوابیدن در ملحفه‌های سیاه، انتخاب خوبی برای تجربه یک خواب راحت و آسوده نیست.

پرده‌های سفید و مشکی

دکوراسیون سفید و مشکی,ترکیب مشکی و سفید در دکوراسیون


برای داشتن پرده‌هایی با ترکیب دو رنگ سفید و مشکی، چند گزینه پیش روی شماست؛ گزینه اول دو لایه پرده، ترکیب تور و پارچه است که بهتر است پارچه تور سفید و پارچه دوم از جنسی کلفت‌تر مثل مخمل، ساتن و ... باشد. این مدل پرده برای انواع دکوراسیون مدرن یا کلاسیک مناسب است. گزینه دوم استفاده از پارچه‌های دو رنگ سفید و مشکی است. این نوع پرده برای فضاهای اسپرت مناسب‌ترند. دقت کنید پرده‌های سراسری مشکی برای اتاق‌های بزرگ و دیوارهای بلند مناسب هستند وگرنه باعث کوچک نشان دادن محیط می‌شوند.

سفید و مشکی برای مبلمان

دکوراسیون سفید و مشکی,ترکیب مشکی و سفید در دکوراسیون


اگر می‌خواهید مبلمان را که بخش اصلی دکوراسیون محسوب می‌شود، به رنگ سفید و مشکی انتخاب کنید   سراغ پارچه‌های ترکیبی نروید بلکه مبل را از پارچه مشکی ساده و میز را به رنگ سفید ساده یا برعکس انتخاب کنید. ترکیب دو رنگ مختلف میز و صندلی، پیشنهاد طراحان امروزی برای فراهم کردن فضایی مدرن و متفاوت از پارچه‌های نقشدار قدیمی است.

سفید و مشکی روی دیوارها

دکوراسیون سفید و مشکی,ترکیب مشکی و سفید در دکوراسیون


اگر می‌خواهید فضای اتاق پذیرایی شما، ناگهان به فضایی کلاسیک تبدیل شود، سراغ کاغذدیواری‌های سفید و مشکی با نقش و نگار کلاسیک بروید. در چنین فضایی بهتر است یک تک دیوار را برای کاغذ دیواری انتخاب کنید و از تکرار این طرح روی تمام دیوارها خودداری کنید چون جلوه و زیبایی خودش را از دست می‌دهد. تک بودن راز زیبایی این مدل کاغذ دیواری سفید و مشکی است.

 

منبع : مجله زندگی ایده آل / bartarinha.irدکوراسیون ایده آل خود را بسازید

  • دکوراسیون خانه به رنگ سال جدید


مطالب دیگر
نور، سایه و تکامل معنوی روح معماری اسلامی
تاثیر پارامترهای عملیاتی در کیفیت و خواص پوشش های فسفاته روی-منگنز-نیکل
بررسی تأثیرحسابرسی مالیاتی مبتنی برریسک برروی گزارشات مالی و مالیاتی
کاربرد روش تاگوچی در پیش بینی زبری سطح در ماشینکاری با ابزار پوشش داده شده
بررسی کارایی کیفر تبعید در عصر ارتباطات
برآورد مقدار تغییرات منطقه ای بارش به کمک روش کریجینگ و متحرک وزنی در بخشی از مناطق استان فارس
بررسی اثر پیش گرمایش هوای ورودی در افزایش راندمان مشعلهای خانگی مورد استفاده در گرمایش ساختمان
نگرش نوین به مقوله شناسایی خطرات و ارزیابی ریسک درسازمان با روش تجزیه و تحلیل گروهی ریسک (Group Risk Analysis)
A Risk-Based Bidding Strategy in an Electricity Multimarket
پوشش دهی شیمیایی درجا ذرات نانو ساختار آلومینیوم توسط نانوذرات اکسید روی
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.