X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

نکاتی در طراحی دکوراسیون اتاق مشترک برای کودک دختر و پسر

دوشنبه 1 خرداد 1396 ساعت 22:30
مجموعه: دکوراسیون و چیدمان


دکوراسیون اتاق کودک,دکوراسیون اتاق دختر و پسر

 

به نظر می رسد دکوراسیون اتاق مشترک کودک دختر و پسر از محبوبیت بالایی در خانواده های امروزی برخوردار باشد در این طراحی معمولا از رنگ هایی استفاده می شود که در میان دختر ها و پسرها محبوبیت دارند هر چند که رنگ های صورتی برای کودک دختر و آبی برای کودک پسر تا حدودی رنگ های سنتی بوده اند و تا سال ها برای این دو استفاده خواهند شد اما در طراحی دکوراسیون اتاق مشترک برای این دو می توان از رنگ های محبوب بنفش و نارنجی و یا سبز استفاده کرد. در ادامه با هفت نکته در طراحی دکوراسیون اتاق مشترک دختر و پسر ما ار همراهی نمایید.


7 نکته در طراحی دکوراسیون اتاق مشترک دختر و پسر:

در طراحی دکوراسیون اتاق مشترک برای کودک دختر و پسر با از ایده ها و رنگ هایی خنثی استفاده کرد تا در میان در دو گروه دارای محبوبیت باشند. استفاده مشترک از اتاق خواب کودک در میان خواهر و برادر های بسیار اتفاق می افتد و نباید محبوبیت در این اتاق خواب را برای هیچ کدام از آن ها بی اهمیت در نظر گرفت. در ادامه به بررسی هفت نکته و راهکار برای انجام یک طراحی خنثی خواهیم پرداخت:


1- انتخاب یک تم : لازم نیست تم انتخاب شده شما اتومبیل و یا گل باشد. زیرا باید از یک تم خنثی استفاده کنید استفاده از تم ابزار موسیقی و یا حیوانات ایده هیجان انگیزیست اگر چه می توان با ایجاد تم اعداد و یا اشکال هندسی به آموزش آنان نیز کمک کرد.

 

دکوراسیون اتاق کودک,دکوراسیون اتاق دختر و پسر


2- انتخاب تخت و کمد کودک برای آینده : معمولا تخت و کمد کودک دختر و پسر با یکدیگر تفاوت دارد اما برای انتخابی خنثی و مشترک بهتر است از رنگ های سفید و یا سیاه و سفید استفاده کنید تا در آینده نیز بتوان از آن ها استفاده کرد.

دکوراسیون اتاق کودک,دکوراسیون اتاق دختر و پسر


3- چند رنگ خنثی : چند رنگ خنثی در طراحی دکوراسیون اتاق مشترک دختر و پسر عبارتند از رنگ سبز، زرد، کرم، بنفش و نارنجی که با رنگ های ترکیبی قهوه ای ، قرمز و طلایی به خوبی میتوان اتاقی محبوب برای استفاده مشترک دختر و پسر طراحی کرد.


4- میز و صندلی کامپیوتر ساده : اغلب طراحی های مربوط به میز و صندلی کامپیوتر برای کودکان با ایجاد نقش و نگارهای خاص دخترانه و یا پسرانه صورت می یگرند بهتر است برای رسیدن به انتخابی خنثی از میز کامپیوتر و صندلی ساده بدون اینگونه نقش و نگارها استقبال کنید.

دکوراسیون اتاق کودک,دکوراسیون اتاق دختر و پسر


5- استفاده از استیکر : ایده استفاده از استیکرها و یا همان برچسب های دیواری ایده بسیار ارزان قیمت با تغییرات زیاد برای ایجاد محیطی محبوب در میان دخترها و پیران است.


6- انتخاب یک الگوی الهام بخش: اگر شما در انتخاب رنگ ها و طراحی دکوراسیون اتاق مشترک دختر و پسر تردید دارید می توانید با الگوبرداری از طرح های موفق و اجرای آن با رنگ های خنثی اتاقی زیبا طراحی کنید برای موفقیت های بیشتر در این زمینه و رسیدن به هارمونی مناسب تر می توانید از رنگ های خنثی در ملافه و رنگ فرش ها نیز بهره ببرید.

دکوراسیون اتاق کودک,دکوراسیون اتاق دختر و پسر


7- تزئین اتاق با حروف الفبا: از ابتدای نام کودک خود برای تزئین اتاق و تخت خواب او استفاده کنید این کار نه تنها فضایی خنثی را برای داشتن اتاق خوابی مشترک ایجاد می کند بلکه شما با کمترین هزینه توانسته اید تزئینی زیبا و محبوب در اتاق خواب مشترک دختر و پسرتان ایجاد کرده اید.


استفاده از دکوراسیون اتاق مشترک در میان برادر ها و خواهر ها امری طبیعی است این طراحی با ایجاد فضایی خنثی میتواند دارای محبوبیت در بین فرزندان شما باشد.

 

منبع : chidaneh.comدکوراسیون ایده آل خود را بسازید

  • دکوراسیون اتاق نوزاد
  • اتاق کودک و دکوراسیون اتاق کودک
  • اتاق کودکم را چطور بچینم؟
  • اتاق یک کودک موفق این است!
  • با دکوراسیون سفید به استقبال زمستان
  • تزئینات اتاق بچه ها


مطالب دیگر
انواع گزاره و نقش آن در پژوهش های معماری
Recovery of titanium dioxide from red mud generated during alumina production in Jajarm alumina plant
بررسی معادله توزیع لگاریتمی سرعت انیشتین و روندتغییرات بستر در بازه ای از رودخانه کرخه
ژئوشیمی عناصراصلی شیلهای سازند زیارت دربرش کلاته شمال دامغان
DYNAMIC MODELING OF MRI COMPATIBLE ASSISTANT SURGERY ROBOT (MC ROBOT)
مدل مفهومی شاخصهای موثر بر تسهیم دانش در سازمانها
بررسی کیفیت مانور کشتی آماده تحویل در مرحله طراحی بعنوان یک ابزار در طراحی پیشرفته
تحلیل، طراحی و ساخت روبات ماژولار با قابلیت تبدیل به پیکربندی های متفاوت
Optimum Shape Design of a Radiant Oven by the Conjugate Gradient Method and a Grid Regularization Approach
تحلیلی بر نقش فرهنگسازمانی در کارآفرینی و نوآوری سازمان یادگیرنده
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.