X
تبلیغات
زولا

طراحی مینی مالیستی خانه ای مناسب مستاجران

پنج‌شنبه 4 خرداد 1396 ساعت 12:29
مجموعه: دکوراسیون و چیدمان


طراح این آپارتمان را تا حد ممکن مینیمال طراحی کرد تا بتوان آن را به راحتی به وضعیت قبلی خود برگرداند. این آپارتمان توسط یک زوج اجاره شده بود. آن‌ها از شرکت طراحی خواستند تا فضایی را برای آن‌ها طراحی کند که بتوان آن را پس از این‌که مدت اجاره آن‌ها به پایان رسید به حالت اولیه خود برگردانند.

 

طراحی فضاهای مسکونی,دکوراسیون خانه های کوچک


تمام سطوح این خانه به رنگ سفید درآمده اند تا فضا روشن و تمیز به نظر برسد. حتی لوله‌ها، عناصر تاسیساتی، و سیم‌های برق که از سقف بیرون زده‌اند نیز به رنگ سفید درآمده‌اند.

 

طراحی فضاهای مسکونی,دکوراسیون خانه های کوچک


طراح این پروژه می‌گوید: «ما رنگ سفید را انتخاب کردیم تا شکل کلی فضا محو شود و فضای داخلی تا آن‌جا که ممکن است مینیمال شود. این مسئله باعث می‌شد تا ماهیت فضا بیش از پیش به چشم بیاید.»

 

طراحی فضاهای مسکونی,دکوراسیون خانه های کوچک


در جلویی خانه رو به اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری باز می‌شود، و یک صفحه پروژکتور بزرگ بر روی دیوار روبه‌روی کاناپه خاکستری رنگ است. ویلای خود را مینیمال طراحی کنید، خواندن این مطلب را به طرفداران سبک مینیمال توصیه می کنیم.

در قسمت انتهایی خانه دری در کنار پنجره‌های بزرگ قرار دارد که رو به بالکن کوچکی باز می‌شود که توسط نرده‌های شیشه‌ای محصور شده است، به همین دلیل منظره شهر حتی از درون فضای داخلی خانه نیز مشخص است.

 

طراحی فضاهای مسکونی,دکوراسیون خانه های کوچک


قفسه های دردار سفید رنگ که در زیر صفحه نمایش قرار دارند با میز غذاخوری ساده که در کنار آشپزخانه مجزای این خانه قرار دارد از نظر بصری هماهنگی بسیار خوبی دارند. اگر می خواهید دفترکار خود را به سادگی به سبک مینیمال طراحی کنید این مطلب را بخوانید.معجزه سفیدی در طراحی یک شرکت 65 متری!

طراحی فضاهای مسکونی,دکوراسیون خانه های کوچک


راهروی موجود در فضای اصلی خانه به اتاق‌های خصوصی منتهی می‌شود که در آن‌جا یک اتاق‌خواب اصلی و یک حمام داخل آن وجود دارد که در فضای انتهایی  راهرو قرار گرفته است.

 

طراحی فضاهای مسکونی,دکوراسیون خانه های کوچک


قفسه‌های ساده و آزاد در مقابل دیوارهای فضای غذاخوری و فضای مطالعه قرار گرفته‌اند و و فضاهای نگهدارنده زیادی را در اختیار این زوج قرار داده‌اند. طراح این پروژه می‌گوید: «ما سعی کردیم فضا را بسیار انعطاف‌پذیر طراحی کنیم. فضاهای نگهدارنده همگی قابل جابه‌جایی هستند و وقتی قرار داد مستاجر تمام شود می‌تواند از این فضاهای نگهدارنده دوباره استفاده کنند.»فضای مطالعه و فضاهای نگهدارنده در یک سمت راهرو قرار گرفته‌اند و از سوی دیگر اتاق‌خواب و حمام دیگر این خانه دقیقا روبه روی فضای مطالعه و در طرف دیگر راهرو قرار دارند.

روشنایی‌های سفید رنگ در شکل‌های مختلف بر فراز میز غذاخوری، میز مطالعه، و میزهای کناری آویزان شده‌ است.

برای تزریق رنگ های دیگر به این خانه از کوسن‌ها، روتختی، و رومیزی‌ها استفاده شد. هم‌چنین استفاده از صندلی‌های غذاخوری چوبی باعث شده است تا گرما وارد این فضا شود و کمی به ظاهر خانه تنوع داده است.

 

منبع : chidaneh.comدکوراسیون ایده آل خود را بسازید

  • استفاده از رنگ آبی در چیدمان و دکوراسیون خانه
  • بازسازی خلاقانه و زیبای یک سوئیت 70 متری
  • بزرگتر نشان دادن خانه با زاویه ها
  • دکوراسیون سبز غیر طبیعی!
  • دکوراسیونی زیبا و ایده آل برای خانه های کوچک
  • رازهایی نگفته برای بزرگتر نشان دادن خانه


مطالب دیگر
بررسی طرح توسعه توانمندی معلمان در به کار گیری فناوری اطلاعات از نظر معلمین ابتدایی ناحیه ی یک آموزش وپرورش قزوین
ترتیبات امنیتی خلیج فارس
بهینه سازی همزمان اندازه انباشته و زمانبندی عملیات در محیط تولید کارگاهی انعطاف پذیر
امکان سنجی استفاده مجدد از پساب تصفیه خانه های فاضلاب بیمارستانی در ابیاری فضای سبز
بهبود شاخص های کیفیت توان در سیست مهای شامل کور ه های قوس الکتریکی DC با ب هکارگیری سیستم تغذیه مبتنی بر یکسوسازهای دیودی و مبد لهای DC-DC
پایش تغییرات سطح خاک، پوشش گیاهی و آب در تالاب شادگان با استفاده از فن آوری سنجش از دور
جذب حداکثر توان در سیستمهای فتوولتائیک مستقل از شبکه، به روش اصلاح شده تغییر و نظاره
Fabrication of nanostructured magnesium composite reinforced with MgO & Mg2Cu by in situ displacement reaction using high-energy ball-milled powders
Intelligent Fault Detection of Electrical Distribution Networks Using Thermo Vision Technique
کنترل سرعت درایو موتور القایی شش فاز با استفاده از یک مدل ضد - اشباع در رگولاتور PID
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.