X
تبلیغات
رایتل

دکوراسیون راه پله

سه‌شنبه 1 فروردین 1396 ساعت 02:30
مجموعه: دکوراسیون و چیدمان


دکوراسیون راه پله

با خلاقیت و سلیقه می توانید فضایی زیبا به وجود بیاورید. راه‌پله اولین جایی است که میهمانان را تحت تاثیر قرار‌داده و خانه و نحوه زندگی شما را نشان می‌دهد.

راه‌پله جایی است که هر شب هنگام برگشت از کار به شما خوش آمد می‌گوید. بنابراین چیدمان آن تفاوت زیادی هنگام ورود به خانه یا خروج از آن در شما ایجاد می‌کند. راه‌پله‌ها زود ریخت‌وپاش می‌شوند. برای آن که راحت از این فضا رد شوید و روی کفش‌ها تلوتلو نخورید، ایده‌های جالبی وجود دارد:

با قرار دادن یک جاکلیدی، به محض ورود کلیدها را روی آن آویزان کنید.با قرار دادن یک پوشش روی رادیاتور بلافاصله راهرو زیبا شده، جای باریکی برای گذاشتن کلیدها و نامه‌ها خواهید داشت. با ساختن یک محفظه، کنتورهای گاز و برق را بپوشانید. اگر در زیر راه‌پله جا ندارید، ازجالباسی دیواری برای آویزان کردن کلاه، کت، کیف و روسری استفاده کنید.

یک نیمکت پارچه‌ای یا کاناپه کوچک جای مناسبی برای نشستن، پوشیدن یا درآوردن چکمه است. به یاد داشته باشید شما به جایی برای قرار دادن کت‌ها، کفش‌های بیرون، چکمه‌ها‌، چتر، نامه‌ها، کلیدها، تلفن، آینه، کلاه‌ها، دستکش‌ها و روسری نیاز دارید.

دکوراسیون راه پله , چیدمان راه پله ها
گلخانه کوچک
اگر زیر پله شما نور مناسبی دارد می توانید گلدان های طبیعی را در آنجا نگهداری کنید و روی پله ها  گلدان بگذارید و فضای زیبایی به وجود آورید و طبیعتی زیبا در بدو ورود پیش رو دارید.

راه‌پله را فرش کنید
اگر از کف‌پوش قابل شستشو برای راه‌پله‌ها استفاده کرده‌اید، بهتر است برای جلوگیری از سر و صدای بالا و پایین رفتن، آن را موکت کنید.از موکت خوب، باکیفیت و حتی‌الامکان پشمی استفاده کنید تا قسمت پاگردها زود خورده و نخ‌نما نشود. کف‌پوش‌های طبیعی مانندالیاف نارگیل بسیار جالبند و خانه را حتی اگر قدیمی هم باشد، تمیز و جدید نشان می‌دهند.

دکوراسیون راه پله , چیدمان راه پله ها
کمد, یکی از بهترین راه‌های دور نگه‌داشتن راه‌پله از ریخت‌وپاش و چیزهای اضافی، داشتن انباری به اندازه کافی است. اما ساختن کمد دیواری اضافی همیشه کارساز نیست، یک کنسول باریک جای زیادی نمی‌گیرد ولی قفسه باریک آن راه‌حل خوبی برای کم‌جایی است.

دکوراسیون راه پله , چیدمان راه پله ها


راه پله را رنگ کنید
راه‌پله‌ها از تمام طبقات قابل دیدن هستند. انتخاب رنگی که به طرح خانه بیاید، این دو قسمت را به هم گره می‌زند. حتی اگر از رنگ سفید برای سایر قسمت‌های خانه استفاده کرده‌اید، یک رنگ تک در هسته مرکزی تاثیر فوق‌العاده‌ای خواهد داشت. [رنگ قرمز در دکوراسیون] راه‌پله‌های چوبی را با رنگ مخصوص رنگ کنید تا مد و شیکشده، فورا جلوه کنند.برای کمی تغییر، پله‌ها را متفاوت با دیوار رنگ کنید تا تضاد ایجاد شود. می‌توانید پیشانی پله را هماهنگ با چوب رنگ کنید و کفی را متفاوت با آن رنگ بزنید. یا کفی را راه‌راه کرده، روغن جلا بزنید و فقط پیشانی را رنگ کنید.هنگام رنگ راه‌پله، بهتر است کفی‌ها را یک در میان رنگ کنید و مابقی را روز بعد، تا امکان تردد داشته باشید.

دکوراسیون راه پله , چیدمان راه پله ها
منبع : Asemoni.comدکوراسیون ایده آل خود را بسازید

  • جدیدترین دکوراسیون راه پله
  • جدیدترین دکوراسیون راه پله - سری سوم
  • راه پله هایی خاص با طراحی هایی منحصر به فرد


مطالب دیگر
نظام های ارزشیابی عملکرد، راهبرد نیل به رضایت کارکنان
Numerical study of drag reduction using micro bubbles in a vertical Couette-Taylor system
ارزیابی اثرات زیست محیطی تصفیه خانه ها برای گذار به اقتصاد سبز
تبیین سیاستها و نتایج حاصله از برنامه های توسعه از لحاظ مشارکتهای مردمی در برنامه ریزی طرحهای منابع آب خوزستان
طراحی پارامترهای کوره قوس الکتریکی بر مبنای تئوری آشوب با استفاده از الگوریتم رقابت استعماری ICA و الگوریتم ژنتیک GA
کاربرد شبکه های فازی عصبی و عصبی مصنوعی در مدلسازی بویلر نیروگاه
مدل سازی و پیش بینی وقوع زمین لغزش با استفاده از روش رگرسیون لجستیک در منطقه هشتجین(جنوب استان اردبیل)
منشا و محیط تکتونیکی توده گرانیتوئیدی آستانه( زون سنندج-سیرجان، غرب ایران)
تأثیر آموزش راهبردهای شناختی- رفتاری بر کاهش اضطراب امتحان دانش آموزان پسر دبیرستانی
تعیین تغییرمکان جانبی طبقه انتهایی قاب های خمشی بتن آرمه ویژه دربرابرزلزله های شدید
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.